458 thoughts on “The Most Handsome Turkish Actors 2018

 1. Can Yaman….not only because he is handsome but also he is a person with great personality n energetic….not only his looks attracts people but his work inspires us alot….he is touching every heart of a women especially….I vote for can because I admire him alot….

 2. The most important quality for Çağlar Ertuğrul is that he is a great actor, his performances are really amazing, he is so talented, and of course he is really handsome.The most important quality for Çağlar Ertuğrul is that he is a great actor, his performances are really amazing, he is so talented
  I’d prefer if you in future polls post other Caglar’s photos, He has a lot of beatiful photos that you can use in your posts.

 3. I was wondering why you don’t have a poll for best actor or actress from different countries and the world. These beauty based polls tend to rule out some awesome acting talent because the actor or actress is older and does not have the physical appeal that some younger actors and actresses do. Even when a young actor like Kivanc Tatlitug loses forty pounds to portray a young poet with tuberculosis it is his performance that is important not his looks.

 4. KIVANC TATLITUG – He just gets better and better in each role. My favorites among his character portrayals are Cesur, Kurt Seyit, Kusey and Mussaffer in Butterfly’s Dream. I have seldom seen an actor who can totally inhabit a character to the point where I see and hear only the character and Kivanc disappears. With Sekiz in Ezel he just dominated each scene with the force of Sekiz’s hatred and anger. Even so, he was still able to make Sekiz a sympathetic character in the end.

 5. I voted for Ibrahim Çelikkol because his character as Ferhat was really fantastic as a multi-faceted complex character and he had great charisma and the way he could change his personality was brilliant. I saw him in other shows and he plays completely different character. He is very versatile actor.
  So, he gets my vote

 6. Guys please vote for Caglar. He’s awesome and really really attractive. If there’s anyone that possibly doesn’t know him you should just watch fazilat hanim ve kizlari and face with the “most handsome turkish character Ever”:YAGIZ EGEMEN. He’s so much cool and his great sense of humor even make him more attractive! Caglar should be the first one certainly not third.

 7. Mi voto incondicional es para ÇAĞATAY ULUSOY, actor lleno de encanto, profesionalismo y mucho Amor por lo que hace.
  Un gran polifacético y pronto lo veremos en la plataforma de NETFLIX como HAKAN MUHAFIZ; el último Guardián de Instaambul.
  Desde Bogotá colombia ?

 8. CAN YAMAN, BELLISSIMO é tutto un bell’uomo lui á tutto anche le mani a belle .
  Can yaman ECCELLENTE ATORE

  CAN YAMAN, SEMPRE SEMPRE, BELLISSIMO

 9. My heart se divide en two
  SERKAN CAYOGLU SERKAN CAYOGLU SERKAN CAYOGLU SERKAN SERKAN SERKAN SERKAN

  ÇAGATAY ULUSOY ÇAGATAY ULUSOY ÇAGATAY ULUSOY ÇAGATAY ULUSOY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY

  THE BEST ACTORS OF TURKEY AND THE BEST BAUTIFULLLLL

 10. One more time i choose MEHMET AKIF ALAKURT. My FAVOURITE TURKISH ACTOR and even more than actor my FAVOURITE TURKISH IDOL. I have some turkish friends who i met years ago and it’s been such a pleasure for me to know Turkey through them, i mean; about the country because i have not been yet but i will soon.
  The way Mehmet is at least through what i’ve seen i like him. I like his nature and simple way he is even with lots of people around him may be sometimes bothering him too much. The way he loves animals and his contagious smile.

 11. SERKAN ÇAYOGLU SERKAN SERKAN SERKAN SERKAN SERKAN SERKAN FOR EVER SERKAN SERKAN SERKAN SERKAN THE BEST SERKAN

  ÇAGATAY ULUSOY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY ÇAGATAY BEAUTIFUL

 12. Kindly add Sukru ozyildiz in this contest of most handsome actors of 2018…he is not only cute,handsome but like a Greek god…compkete beauty…. Perfect features along with…his acting is amazing

 13. Please vote for the beautiful and charismatic KIVANC TATLITUG. He is so much more than just handsome he is versatile, charismatic, accomplished, humble, accessible, humanitarian, UNICEF goodwill ambassador, sportsman and the list goes on. Beginning with Gumus he has won us over in every part he has played and we call it being Kivanced.

 14. Moc mě zklamalo když jsem se dozvěděla že Mehmet Akif Alakurt odjel do Brazílie,neodjel je v Turecku žije v Kas a začal chovat koně,dobytek,chce být zemědělec.Boran krasavec vypadá jak bezdomovec,strašně zestárnul,zešedivěl,přibral,je z něho úplně jiný člověk.Není to ten krasavec co hrál Borana.Musím poděkovat celému týmu ,režisérovy ,atd.seriálu Sila,hudba krásná,herci ,užasni ,moc krásný seriál,Boran,Sila,dívám se na nich už poněkolikáté a furt se my líbí.Seriál provází překrásné písničky i melodie.Není to už Boran ale zůstává mojí hvězdou.Je mi z něho moc smutno,zůstali mu ty krásné oči,.

 15. Again I don’t like the picture of Kivanc Tatlitug that is being used. It just does not do him justice, surely you can find a better one.

  VOTE FOR KIVANC TATLITUG. PLEASE!!!!

  I said something similar on another poll, sorry.

 16. Again I don’t like the picture of Kivanc Tatlitug that is being used. It just does not do him justice, surely you can find a better one.

  VOTE FOR KIVANC TATLITUG. PLEASE!!!!!!!!!!!

 17. Mehmet Akif Alakurt co dělá momentálně to mohl dělat tak za 30 let.Život je krátký a třeba ho využít .On jeho vzhledem a postavou,svět u ležel u nohou.Slavný byl,miliony fanoušků mu fandilo,jen pokračovat.Fatim nebyl film pro Borana,byl zahalený,jeho krásu nebilo vidět.Boran musí být viděn v plné kráse ,potom má úspěch zaručený.Neměl odejít,všude jsou problémy,jsme lidé abychom je řešili.Kateřina Marenčáková

 18. Zdravím Mehmet Akif Alakurt v filmu Sila,nejkrásnější byl když se mračil,nejvíce mu to slušelo.Bílá košile a oblek,maskérka věděla co mu sluší.Jeho vzhledem a postavou,mohl být na světových molech,filmech,mezi světovými herci.Doufám že se vrátí zpět,ještě má čas.Kateřina

 19. Mehmet Akif Alakurt kdyby neodjel do Brazílie tak věřím že Boran by byl na prvním místě nikdo by mu nemohl konkurovat není nikdo kdo by mu mohl konkurovat v celém Turecku.Lidé dávají hlas jiným protože uzavřel hereckou činnost,Boran.Určitě brečí někde v pralese.A moc lituje že se unáhlil .Každý den se dívám na Sila i Boran on je tam tak krásný že nejde se na něho nedívat.Marenčáková Kateřina

 20. Boran ve filmu Sila chtěl Silu odvést do Argentiny aby jí nezabili,a chtěl sní žít Mardinu říkal že nemá rád velká města.Řídil se přesně jak to řekl ve filmu Sila,místo Argentiny je v Brazílii na ranči a chce chovat krávy,a dobytek,vlčáky už má.Ale jinou ženou.Nakonec všechno mu vyšlo co řekl ve filmu.Je mi hrozně smutno když ho vidím dnes,myslím že tam není spokojený,podle vzhledu je moc smutný a otrávený.Napsal když mám pocit,že to po čem toužím,už mám na dosah.Vše ztratím.Boran

 21. Mehmet Akif Alakurt nejkrásnější muž na světě ,to mu už nikdo ne vezme.Mardin bude spojen na vždy Boran i Sila.Hlasujte pro Mehmet Akif Alakurt je charismatický a nejlepší herec celé Turecka,a dlouho se nenajde lepší.Kateřina Marenčáková.

 22. Dobrý den.Mohly byste napsat město kde žije Mehmet Akif Alakurt,tak bych věděla kde žije v Brazílii.Jak ho vidím z těmi vlčáky tak je my ho moc líto,je ho tam strašná škoda neumím se s tým smířit ,charismatický krasavec.Mardin Boran bude navždy spojen s Boran i Sila.Život jde dál,nic neuděláme pokud Mehmet se nerozhodne jinak.Budu ho požát podporovat,věžím že se vrátí na své místo .Kateřina Marenčáková

  1. En CHILE y LATINOAMERICA amamos a BARIS ARDUC … es guapissimo, excelente actor, con un karisma muy suyo … su sonrisa nos ilumina el día y … la noche también !!!!

    1. Soy chilena y me en canta caglan ertuglur es muy lindo y te Carolina te apollo #CAGLAR #ERTUGRU lindo lindo❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤???????????????????????????es mi príncipe ? de los ojos más bello hermoso lindo

 23. خانمی که میگی فقط طاهر بقیه زشتن
  غلط می‌کنی که به بازیگرای دیگه توهین میکنید
  خیلی حرف زشتیه
  اگه خودتو بزاری جای دیگران و به بازیگران مورد علاقشون توهین بشه میفهمی یعنی چی
  بی تربیت
  بچه ها همه به بازیگرای مورد علاقتون رای بدین

  Barış arduç?❤???
  من به باریش اردوچ رای دادم و خیلی هم بازیگر خوبیه

  1. Byla bych moc ráda kdyby se Mehmet Akif Alakurt vrátil do Istambulu a zase by hrál jiného Borana z jinou Silou.Kdyby se Boran i Sila doopravdy zamilovali do sebe získali by oba dva strašně moc,Boran by byl hercem Sila by ho nenechala moc jíst aby nepřibral,hráli by spolu filmy, fanoušků by měli miliony,a moc by se jim dařilo.Sila by ho musela poslouchat .Kateřina Marenčáková

  2. Byla bych moc ráda kdyby se Mehmet Akif Alakurt vrátil do Istambulu a zase by hrál jiného Borana z jinou Silou.Kdyby se Boran i Sila doopravdy zamilovali do sebe získali by oba dva strašně moc,Boran by byl hercem Sila by ho nenechala moc jíst aby nepřibral,hráli by spolu filmy, fanoušků by měli miliony,a moc by se jim dařilo.Sila by ho musela poslouchat .Kateřina Marenčáková Pořád budu fandit Mehmet Akif Alakurt je to moje hvězda.

 24. Ulaş Tuna Astepe
  Ulaş Tuna Astepe • 2047 Votes (1.3%)
  Ulaş Tuna Astepe • 2047 Votes (1.3%)
  sen anlat karadeniz
  sssssssennnnn annnnnllaaaaaaaaaaaaatt kkkkaaaaaaaaaaaaraaaadeniz
  #sen_anlat_karadeniz
  Ulaş Tuna Astepe • 2047 Votes (1.3%)
  lllllllllllllllooooovveeeeeee
  taahhiiir
  ایرونیا همگی دمتون گرم به طاهر رای بدید ببینید چقد بقیشون زشتن
  فقط طططاههههررر
  taaahhhiiiirrr

  1. Dobrý den.Chtěla bych napsat Mehmet Akif Alakurt email jestli je to možné .Byla bych moc ráda.Mehmet je můj nejoblíbenější herec. Turecko může být hrdý že má takového krasavce.Mardin bude navždy spojen Boranem i Silou.Škoda že vše nechal a odjel na jiný kontinent.Svět mu ležel u nohou.Miliony diváků mu fandilo,velká škoda.Kateřina Marenčáková

 25. ISTAMBUL je jedno z nejkrásnějších měst světa,kdo ho navštíví rád se vrací,byla jsem tam několikrát.Je my hrozně smutno když vidím Mehmeta AKIF ALAKURTA tak hrozně smutného,starého,unaveného,tlustého,šedivého.Potřebuje se dostat z toho ranče .Není to tam pro něho,jak by stratil smysl života.Kde je ten krasavec Boran plný elánů,života.Prosím dejte hlas Alakurtovi aby ho to povzbudilo z pět k životu,Istambul je jeho domov .Je slavný herec,a dobrý herec má hrát ve filmech světových jeho vzhledem a postavou.Boran je nejkrásnější muž na světě,a bude navždy.Kateřina

 26. Can Yaman, speak with his eyes. His voice so calm. His body is perfect and look warm. His smile wonderful. Talented actor so far i saw. Dont forget that his smart a man.

 27. Халит Эргенч – красив, как Бог! Талант! Природа постаралась – внешность, изумительный голос, прекрасный характер! Респект!

 28. Kivanc Tatlitug is not just handsome face and physic but he is a tremendous actor with wonderfully expressive eyes. He has a great range and is very versatile.

  1. Dejte hlas Mehmet Akif Alakurt podpořte ho možná se vrátí z toho ranče,zpět na své místo kde je slavný.Potřebuje povzbudit z toho zatmění,aby se rychlo vzpamatoval,pokud je čas.Stejně to tam není pro něho,ubíjí se nic neděláním,patší do filmů,miliony fanoušku na něho čeká.Marenčáková Kateřina

 29. One and only Çağlar Ertuğrul. A man with incredible and attractive eyes, a magic smile. And most importantly a wonderful person, sincere and kind, who has great talent. Forever took the part of my heart. So the choice is obvious.❤?

  1. Mehmet Akif Alakurt v Boran Sila je nejhezčí muž na světě.Herec nejlepší ,když se na něho podíváte nejde odejít přitáhne vás jak magnet neuvěřitelná osobnost.Hraje tak jak by to byla pravda,je fantastický herec .Boran bude slavný i za padesát let.Sila se při něm jen vezla uměla akorát dobře brečet.Ale slušelo jim to spolu.Boran se tak zamilovaně na ní díval že si myslím že byl do Sili zamilovaný doopravdy.Na konci už Boran se na ní tak nedíval,ale do poloviny seriálu moc zamilovaně.Mehmet by měl hrát světové filmy aby ho vyděl celí svět.Strašně jsem si ho oblíbila je to moje sluníčko.Kateřina

  2. Mehmet Akif Alakurt škoda že odjel a všechno zanechal,měl by se vrátit .Život na jiném kontinentě mu neslouží,zestárnul,šedivý,starý,k nepoznání.Kde je ten krasavec Sili ,Boran přitažlivý ,charismatický,idol všech žen.Daleko od domova se ubíjí nic neděláním.Boran a Sila tvořili moc hezký pár.Hlasujte pro Mehmet Akif Alakurt aby se vrátil zpět do Istambulu.

  3. Prosím dejte hlas Mehmet Akif Alakurt potřebuje se dostat zpět na správné místo do Istambulu,je moc dobrý herec a nejkrásnější muž na světě.Je velmi smutný,má hrát v filmech,chodit na molech ,bavit lidi,to je jeho místo.Takového krasavce,nemůžeme jen tak nechat,aby se věnoval psům,je ho tam škoda,velká škoda.Kateřina

 30. A pesar que hay muchos actores turcos muy guapos, Caglar Ertugtul es lo mejor de Turquia. En la senora Fazilet y sus hijas`esta para comerselo, con esos ojos quien no se enamora! Saludos desde Argentina

 31. Let’s say something about Caglar Ertugrul ?, Man with the most beautiful eyes,not perfect but manly face,smile, that comic he made with eyebrows,his body, but the most important kindness,and soul…..all that is just small ? reason why I vote for him ???

  1. Nejkrásnější Turecký herec je pro mě Mehmet Akif Alakurt ne jenom v Turecku ale na celém světě nemá konkurenci nikdo se mu nevyrovná jak vzhledem tak postavou.A dlouho se nenajde kdo by mu mohl konkurovat.Turecko muže být hrdý na něho.Boran a sila byl nejhezčí seriál co jsem viděla a za 55 let jsem jich viděla dost.Boran vás okamžitě přitáhne má magnetické oči,charizma,krasavec .

 32. Barış Arduç ??????
  The best, natural and charming actor of Turkei.
  I respect people who, despite the commitments,
  finds time for sports.

  1. Serkan Cayoglu talentoso actor, versátil ,guapo, apuesto, considero que es el mejor, tiene un carisma excepcional, mi nombre es Elisa Alvarez

 33. Respectfully, I would like to say that I regret that I do not find on this list the name of the Turkish actor that I am Mr Mehmet Akif Alakurt. His work is acclaimed in many countries.

   1. Best performance in Fazilet and her daughters. I’d love to see him in another tv series. Go to LA or NY. Be famous.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Follow us on Facebook!

Yandex.Metrica